Mood ja ilu

Advendikalendrid 2022

Jõulud on aeg, kus paljud tuntud brändid tulevad välja väga lahedate jõulukalendritega. Viimastel aastel on üha populaarsemaks saanud täiskavanutele mõeldud advendikalendrid. Eilmisel aastal soetasin endale HOIA jõulukalendri. Enamik tooteid minul kasutust ei leidnud. Ma tean, et siin on kindlasti palju HOIA fänne, kes tahaks mulle ilmselt praegu vastu pead lajatada, aga ma ei tea minul seda vaimustust ei tekkinud kahjuks. See aga ei tähenda, et ma seda kellelegi ei soovitaks, lihtsalt endale ma pole sealt ime toodet veel leidnud.

 

Sellel aastal mõtlesin korduvalt, et soetan Balmain 2022 advendikalendri, kiusatus oli nii suur, kuni ühel hetkel hakkas lihtsalt rahast kahju ikkagi. Otsustasin, siis sel aastal hoopis meigikalendrite kasuks ja valisin endale välja lausa kaks kalendrit.

 

Tellisin advendikalendrid endale Notino kodulehelt Black Friday aeg ja sain need mõlemad mega hea hinnaga!

  1. Makeup Revolution – You Are The Revolution 2022 Makeup Revolution Advent Calendar You Are The Revolution 2022 Advendikalender | notino.ee

2. Makeup Revolution – X Game of Thrones 12 Days Advent Calender Makeup Revolution X Game Of Thrones 12 Days Advent Calendar Advendikalender | notino.ee (hetkel pole saadaval)

Ma ei ole veel kumbagi kalendrit avanud, sest enne tahaksin teha ka Teile väikse avamisvideo/story/reelsi ja näidata Teile tooteid lähemalt ja kuidas need mulle tunduvad kvaliteedi poolest. Paljudele sõbrannadele/tuttavatele olen juba maininud, et kindlasti katsetan tooteid ja tean, et paljud teist ootavad juba minu tagasisidet.

 

Jõuludeni on jäänud 2 nädalat, kas oled ka soetanud mõne advendikalendri? Kui jah anna komentaaris teada, kuidas oled rahule jäänud (kui oled juba jõudnud katsetada).

 

Mõnusat jõuluootuse aega!

@hingekodu -Kristel

Kommentaarid (127)

Kirjuta kommentaar