Hingele

Teekond tundmatusse

Olgu, ma tean küll, Te nüüd kõik mõtlete, et ise lähed kolid teise linna ja absoluutselt ei jaga oma blogis, kuidas uus peatükk kulgeb?

Olete vahel tundnud sellist tunnet, et ei tea absoluutselt mis Sind ees ootab ja kuhu teekond välja viib? Kindlasti olete. Mina olen ka – praegu. Ma olen vastu võtnud uue ja tõesti ülimalt põneva väljakutse, kuid see tähendab ka minu jaoks elukoha vahetust. Kolin tagasi oma kodulinna, Pärnusse!!!

Olen käinud praeguseks kahte korterit vaatamas ja järgmisel nädalal vaatan ühe veel üle. Aga potensiaalne valik on täiesti olemas ja üsna pea võtan vastu ka otsuse, kuhu asun elama. Olles harjunud Tallinnas, Kristiines ja vahetult kesklinna läheduses elamisega, siis ega ma nüüd praegu ka latti alla ei saa lasta. Asupaik ainult kesklinn! Loomulikult nagu minule kohane, siis tegu peab olema täiesti renoveeritud korteriga.

Vestlesin täna ka ühe sõbrannaga – Katsiga. Kui kirjeldasin milliseid kortereid olen vaatamas käinud, siis oli tema sõnad: „Ma üldse ei imesta. Nii sinulik, alati kõigest maksimum.“ Ma olen enda vastu aus, aga tegelikult ma tean ise ka, et ma kipun end väga poputama ja armastan luksuslikult elada. Aga elu on täpselt selline, kuidas me end hindame ja millist elu me hindame, et oleme väärt elama. Ma olen sel teemal vestelnud ka Meryliniga, kui kunagi vaatasin alati kõige soodsamaid kortereid, siis ta ütles: „Kui sa alati võtad kõigest kõige odavama, siis elu lõpuni sa saadki ainult seda, sest kui sa võtad luksuslikuma elamise, siis sa pead rohkem pingutama, et seda endale lubada.“ See vastab 100% tõele. Kes ei usu, siis proovige ise järgi! Küll te leiate vajadusel võimalused ka, kuidas lubada endale rohkem.

Kui Pärnus elades oli hirm kolida Tallinnasse, sest mul polnud pealinnas mitte ühtegi tuttavat ega sõpra, siis olles elanud üle kahe aasta Tallinnas on juhtunud Pärnuga taaskord sama olukord. Kõik minu sõbrad on tänasel päeval kolinud Tallinnasse. Mul ei ole siin mitte kedagi peale oma perekonna – oma vanemate. KÕIK. Olengi päriselt üksi. See tundus alguses pisut hirmutav, aga samas ma olen leidnud päris palju väljundeid, millega tegeleda. Hakkasin käima trennis ja alustasingi sellest, et oma keha hoida toonuses.

„If you look good, you definitely feel good!“ 

Ma olen alati olnud nagu kass, kes kõnnib omapäi. Mul on alati olnud omad unistused, sihid ja eesmärgid, mille poole elus edasi püüelda. Sellega seoses mul on öelnud päris mitu inimest: “Ma olen koguaeg teadnud, et sa saavutad korda elus palju ja jõuad kaugele!” Aitäh, et te olete minusse uskunud! Ma olen väga tänulik, iga toetuse eest! 🙂

Mõned aastad tagasi ma kartsin üksindust ja ma tundsin, et ei suuda olla hetkekski ilma seltskonnata. Tänasel päeval ma päriselt armastan ja naudin üksi olemist üle kõige. Miks? Sest ma armastan end inimesena!

Uskuge mind, kui Su kõrval ei ole mitte kedagi, siis on aega maksimaalselt tegeleda kõigega, mida armastad või oled unistanud teha. Igast hingetõmbest saad sa võtta maksimumi ja lihtsalt ELADA!  Kui oleme suhetes, siis sageli unustame ära ennast ja milline oli meie elu enne suhet. Me unustame ära, millega me varem tegelesime, kui olime veel üksi. Ma olen seda viga korduvalt teinud, aga eks ma olen pisut juba õppinud ka. 😊

Mul on endiselt sisimas selline mõnus õhin ja elevus kõige uue ees. Ma sisimas teadsin koguaeg, et tegin õige valiku. Ma pole veel hetkekski kahelnud, sest tunnen, et olen oma elus jõudnud täpselt õigele teele. 😊

Kommentaarid (4)

 • Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

  Vasta
 • Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me.

  Vasta
 • Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me? https://accounts.binance.com/ph/register-person?ref=T7KCZASX

  Vasta
 • After reading your article, it reminded me of some things about gate io that I studied before. The content is similar to yours, but your thinking is very special, which gave me a different idea. Thank you. But I still have some questions I want to ask you, I will always pay attention. Thanks.

  Vasta

Kirjuta kommentaar