Hingele

Kahepalgeliste inimeste ära tundmine

Olen mõni aeg tagasi kokku puutunud taas kahepalgelisusega. Sain hästi läbi ühe toreda neiuga ning üks kord läksime välja sööma, kus rääksime, mis on olnud hingel, et saaksime koos edasi liikuda. Tundsin, et ma ei saa seda inimest usaldada ning ta pole minuga siiras. Ma tundsin juba kohtudes, kuidas “Oi, kui tore sind on näha,” kõlas nii võltsilt, kui üldse võimalik.

Nüüd hiljuti olen suhtlema hakanud ühe väga toreda ja positiivse neiuga, kellega meil on väga palju ühiseid huvisid ning oleme mõlemad väga eesmärgistatud. See neiu, aga väldib alati kõlakaid, aga tal oli miskit hingel ja ta alustas vestlust järgmiselt: “Kristel, mulle ei meeldi kuulujutud ning veel vähem nendesse laskuda ja neid levitada, aga ma annan Sulle teada, et X ei räägi Sinust hästi, ta on väga halvasti Sinust rääkinud.” See jutt käib loomulikult selle esimeses lõigus kirjeldatud inimese kohta.

Ma sain täielikult kinnitust, et kui meie intuitsioon ütleb meile midagi, siis me peame seda 100% kuulama. Valedel kipuvad olema väga lühikesed jalad ning nad tulevad alati välja. Tänasel päeval on mitu inimest kinnitatanud, et see inimene ei ole siiras ja olen ka juba kuulnud, mida täpsemalt ta minu kohta on öelnud. Mul on selle kahepahelgelise inimesega elus väga sarnased eesmärgid ja unistused. Lihtne põhjus miks minust taga rääkida teistele on suur kadedus. Ma olen väga tänulik kõigile, kes on minuga olnud ausad ja kuidas te käisite mind hoiatamas, sest ma pole tänu sellele üldse selle inimesega suhelnud. Kadusin lihtsalt vaikselt ja tasa. Usun, et südametunnistus tunneb Sinugi ära. Suur tänu, et oled ka minu üks blogi jälgijatest! 😊

Kommentaarid (2)

  • Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good.

    Vasta
  • I am a student of BAK College. The recent paper competition gave me a lot of headaches, and I checked a lot of information. Finally, after reading your article, it suddenly dawned on me that I can still have such an idea. grateful. But I still have some questions, hope you can help me.

    Vasta

Kirjuta kommentaar