Hingele

Julgus

Kas olete elus midagi tahtnud kogu hingest ja samal ajal pole teinud mitte midagi selleks, et oma eesmärki saavutada? Ma usun, et olete. Jah, mina olen ka! Aga kui me midagi ei tee, et oma eesmärke saavutada, siis magavale kassile hiir suhu ei jookse.

Inimloomuses, aga peaks olema koguaeg võime õppida ja areneda. Kui tunned, et miski pole õige tuleb edasi liikuda, vahel aga ka tagasi liikuda. Ma tunnen, et ma olen viimasel ajal tõesti väga palju julgust juurde saanud. Julgust öelda, mõelda, tunda ja proovida. Ma tunnen, et olen oma elus saavutanud sellise etapi, kus ma sisimas tunnen ja saan öelda, et ma olen õnnelik inimene.

Ma ei karda uusi väljakutseid, vastupidi ma näen need ainult arendavad ja aitavad mul kasvada paremaks inimeseks. Igas päevas leian ma midagi uut ja põnevat. Elu on värviline ning me peame oskame neid värve märgata. Mina olen värve leidnud raamatutest, trenni tegemisest ning laulmisest. Mind on inspireerinud mitmed hingelised raamatud ning aidanud mul ennast täielikult isikusena leida. Tänasel päeval tean ma täpselt, mida ma soovin ja unistan ning mis mind soovitud eesmärgini aitavad viia.

Mõnikord viib elu meid kõrvalteele, kust peaksime midagi korraks omandama ja siis jällegi edasi liikuma. Iga kogemus elus õpetab ja aitab meil areneda. Lõpuks, aga jõuame ikkagi õigesse sihtpunkti. Elu annab pidevalt vihjeid meile, millises suunas peaksime edasi liikuma ning millise teekonna valima. Vahel ei oska me õigeid märke kohe üles leida ja sügaval sisimas teame alati vastuseid. Minu sisimas on olnud ka üks suur unistus ning vahel pole olnud julgust, et tegutseda selles suunas. Aga vahel tuleb teha esimene samm, et teekond saaks alguse.