Ühiskond

Minu VANAEMA aitab Ukrainat!

Jutud mammaga

Vestlesin eile õhtul vanemaga ja sain päris suure üllatuse osaliseks, et ta pakub kodu ühele ukrainlasele. Uurisin, millised on ukrainlase oskused ja kui on vajadus tööd leida, et oskaksin selle põhjal leida sobiv töökoha. Ajutiselt on töökoht leitud, aga kui kellelgi on pakkuda Pärnus mõnda tööd, mis pole graafiku alusel ja lõppeb hiljemalt 18.00 (sõltuvalt asukohast), siis palun andke mulle sellest teada. Tööaeg on väga oluline, sest mu vanaema elab 1,5h kaugusel Pärnust ning ukrainlasel puuduvad autojuhiload ehk jõuda tagasi koju, siis on vaja jõuda kindlasti viimasele bussile.

Infoks: Tegemist on kõrgharitud raamatupidajaga, kuid ta on väga avatud tegema vajadusel ka midagi muud. Lisaks soovib ta minna esimesel võimalusel ka eesti keele kursustele, et õppida meie emakeelt. 😊

Mida mina olen teinud?

Oma moodi olen panustanud ka mina, ma ei ole aidanud asjadega või olnud vabatahtlik, aga teen annetusi Eesti Punasele Ristile, sest usun, et nemad teavad kõige paremini, mida antud hetkel on vaja ehk rahaline abi läheb kindlasti õigesse kohta.

ANNETADA SAAB SIIT: https://redcross.ee/anneta/ukraina/

Ma juhin tähelepanu, et:

1.Annetuse osas saad valida: ühekordse annetuse ning püsiannetuse vahel. Kui vähegi võimalik, saad teha püsiannetuse, et ei peaks iga kuu tulema ja eraldi ülekannet tegema.

2. Toetava projekti alt saad valida, kellele annetuse teed. Mina esimest korda seda ei märganud ning minu annetus läks üldisele Punase Risti tegevuse toetamiseks. Kui soovid teha annetuse Ukraina heaks, siis vali menüüribalt → Ukraina elanike toetuseks.

Ma usun, et iga panus tõesti on ääretult oluline ja sellises olukorras ei tahaks meist olla mitte keegi ja ma loodan kogu südamest, et me ei pea midagi sellist kunagi kogema.

Jätkuvalt vajavad ukrainlased meie abi ja toetust, sest neil ei ole mitte kedagi peale meie. Ehk nad peavad oma eludega alustama täiesti nullist ja meie saame aidata omalt poolt, et teha see teekond võimalikult mugavaks.

Oleme mõistvad, toetavad ja hoolivad!

Slava Ukarini! 🇺🇦

 

 

Kommentaarid (1)

  • Купить аттестат на найте об завершении вуза в Нальчик по специальсности Художник миниатюрной живописи c гарантией.
    https://noginsk.diplomtop.org/

    Vasta

Kirjuta kommentaar